FavoriteLoadingAdd to favorites

Arsenal 2017 Türkçe Altyazılı HD izle


Arsenal 2017 Filmde Mikey ve Jp adlı iki kardeşin hikayesi anlatılıyor. Arsenal 2017 filminindeki oyuncular,Birbirleri koruyarak büyüyen iki kardeşten JP bir şirket kurarken, Mikey ise küçük çaplı bir gangster olup çıkıyor. Mikey, bir mesele yüzünden Eddie King (Nicholas Cage) adlı bir mafya babası tarafından kaçırılıp alı konulduğunda ise onu kurtarmak elbette kardeşi JP’ye düşüyor. Arsenal 2017 full hd izlerken,Kardeşinin eski dostu olan dedektif Pal’dan (John Cusack) yardım alan JP, günün sonunda kendini King’in ordusuyla karşı karşıya buluyor.Arsenal 2017 türkçe dublaj izle iyi seyirler diler.

Yorumlar

Sheakspeare

3 ay önce

Film hareketliydi, çok saçma konusu vardı.10/4.5 emeği geçenlere teşekkürler.

Lewitate

3 ay önce

1:28 de trailer deki hataya bakın 😀 imdb puanı bu yüzden düşük

eseha

3 ay önce

Güzeldi. .

kinglord62

3 ay önce

IMDB Puanı dusuk olsada oyuncular için izlemesi hereken bi film

kinglord62

3 ay önce

imdb puanı az olsa da oyuncuları içinde olsa izlenir

Berkay

3 ay önce

Tür Gerilim yazıyor ama Aksiyon severlerde izleyebilir.Filmi ben beğendim.Oyunculuklar falan iyi Spoiler gibi olmasın ama Nicolas Cage in bir ağlama sahnesi var ben bile o kadar sahte oynayamam ama en azından Nicolas Cage i farklı rolde gördük

grkmurder

3 ay önce

şu kadar bile izleme sebebi

Berkay

3 ay önce

Dün 2017 den erken düşen filmlerin altyazısı varmı diye bakıyordum güncel 2017 de ki filmleri izleyim diye 2 tane bulmuştum kimse çevirmez diye indirmiştim ama size helal olsun be şimdi 2 sinide burdan izleyeceğim. Yeni filmler bekliyorum.

Haberler